| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgenta de ajutor:stie cineva cum pot sa sterg un cont de pe youtube sau macar clipurile ce le-am postat pe acel cont daca mi-am uitat parola de la cont si nu o pot obtine nici cum.Sau cum pot sa fac sa iau legatura cu cei de la youtube pentru anularea contului? Funda cine ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| Bl0ndu12 a răspuns:

Deci..cam greu sa cauti direct tutorialul pe youtube dar ok:
1. Daca ai uitat parola dai la forgot password.ai uitat e-mailul nu mai ai ce face
2. Daca am putea trimite un mesaj la cei de la youtube ar raspunde intr-o luna la intrebare.
3. Dupa ce ai gasit parola cauti,, how to delete a video on youtube'' pe youtube
4.Contul nu poate fi deletat.

| Andreiciuc a răspuns (pentru Bl0ndu12):

Nu mai stiu nici parola de la respectivul email.....chiar nu exista nici o solutie?

| Bl0ndu12 a răspuns (pentru Andreiciuc):

Din motive de securitate nu, daca ar fi asa ori cine ar putea sa iti schimbe parola. uiti parola, ultima sansa e e-mailul, daca nici ala nu il ai ...accountu e mort.tu ce solutie ai vrea, de exemplu stii usernameu si dai forgot password si sa iti apara o parola noua? nimeni nu ar mai avea accountu de youtube.

| Andreiciuc a răspuns (pentru Bl0ndu12):

Am inteles si pe cei de la youtube cum ai pot contacta?

| Bl0ndu12 a răspuns (pentru Andreiciuc):

Nu poti, daca toti i-am putea contacta ar avea mesaje pe luna cat views la ganga style.