| HappyKiller209 a întrebat:

TPU am o intrebare Am si eu canal de yt si are 800 de abonati si cumva vreau sa i boostez aveti niste site-uri stiu ca a fost o aplicatie pe telefon pe nume subscribers dar nu mai este si vreau sa imi fac cativa abonati (dar care nu sa se aboneze)

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, si ai cam trisa. Daca ar fi toata lumea (mai ales aia cu bani, ar avea o gramada de subscriberi, nu ar trebui sa faca giveawayuri cu telefoane si tot felul ca sa te abonezi la ei) Cumpara si tu un Iphone 7, fa un clip in care zici ca o sa-l dai unuia dintre abonatii tai si o sa vezi cum in cateva zile o sa ai cu miile.

1 răspuns:
| Nemessys a răspuns:

Ce trist... Nu exista asa ceva. Mai bine faci abonati like-ui, comentarii de pe munca ta.