| FaIxCosmin a întrebat:

am o intrebare de ce nu merge netul in jocuri adica nu ma lasa să joc multiplayer (dar am netu activat) dar pe net merge să intru

Raspuns?

7 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Jocurile sunt cumparate?
Daca sunt crackuite... de aia nu merg.

| FaIxCosmin explică (pentru danutzu96):

Sunt loate de pe site-uri officiale dar au mers pana acum vreo 2 zile sa ma joc multiplayer dar acum nu mai merg zice ca nu am netu activat dar el este

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Daca ai jocuri piratate nu vor merge!

| FaIxCosmin explică:

Apropo am router

| FaIxCosmin explică:

Nu am jocurile cumparate le.am descarcat de pe site original si cand intru de exemplu : pe cs 1.6 si vreau sa joc multiplayer nu apar servere sau daca adaug la favorite nu merg am incercat si la samp si tot asa arata ca si cum nu am netu conectat dar netu e conectat

| FaIxCosmin explică:

Jocurile nu sunt cumparate sunt loate de pe site-uri officiale de exemplu: am intrat in counter strike 1.6 si am dat sa joc multiplayer si nu merge am adaugat servere la favorit si imi arata ca nu am netu activat dar el este activat am incercat la fel la samp tot asa arata

| FaIxCosmin explică:

Am uitat sa mentionez ceva au mers sa le joc multiplayer dar acum nu stiu de ce nu merg help me plzz