| TheSmart a întrebat:

Am o intrebare:

De unde pot lua un Registration Code pentru jocul Mirror's Edge? Dar nu vreau seriale gen: JCRH-PFUF-WZ2Z-RWZJ-5RLD. Fiindca am cautat deja chestiile astea si a mers. Dar am alta problema: Atunci când apas pe iconita jocului Mirror's Edge imi spune asa:

Titlu: Enter your Registration Code here, apoi

"Please enter the entire Registration Code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card."

Mai jos este o casuta unde scriu Registration Code. Eu am scris asta: JCRH-PFUF-WZ2Z-RWZJ-5RLD. (Desigur nu merge). Când dau done ( si nu merge ) imi apare asta:
Titlu: Re-enter and verify your Registration Code, apoi

"Please carefully re-enter the entire code found either in your confirmation email, your game manual/product packaging, or game card."

Ma poate ajuta cineva? Prin asta ma refer sa imi spuna de ce imi apare asta si ce trebuie sa scriu. Dar mai important sa imi scrie codul. Dau funda+vot pentru cine face asta sau macar imi da codul (cel corect). Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Trebuia să-l pui în binaries

4 răspunsuri:
| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns:

Iți trebuie crack.
Uite un link de unde poți lua crack-ul pe care îl înlocuiești cu luncher-ul jocului și apoi intri pe el.
http://fisierulmeu.ro/......D-rar.html

http://kickass.to/mirrors-edge-v1-01-crack-t1934908.html

| TheSmart explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Am făcut ceva la fisieru ala binaries cu cracku si poate ai dreptate. O sa mi-l reinstalez daca merge iti dau funda, daca nu mă uit peste linkurile tale si daca tot nu merge îmi pare rău, nu primesti funda+vot.

| TheSmart explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Pai când incerc sa bag crackul imi zice: "The procedure entry point? GetItemData@wxListCtrl@@QBEKJ@Z could not be located in the dynamic library "wxmsw28u_core_vc_custom.dll." Apropo trebuia sa pun fisierul crack in binaries sau ce este in fisier?

| TheSmart explică (pentru Strugaru_Emanuel_1995):

Dacă vrei uităte la ultima întrebare a mea.

| Strugaru_Emanuel_1995 a răspuns (pentru TheSmart):

Trebuia să-l pui în binaries