| bistriteanul a întrebat:

Ce mouse ati alege? SteelSeries Kinzu sau Microsoft Intelli 1.1? De ce? Pro / Contra va rog.

3 răspunsuri:
| kessu a răspuns:

Microsoft Intelli 1.1 pentru ca e fiarma mai buna, totusi si SteelSeries Kinzu e bunhappy

| Dotsalau a răspuns (pentru kessu):

Tin sa te contrazic, SteelSeries e cea mai buna firma de gaming din lume.Si as alege kinzu, cu o singura problema daca ai mana foarte mare sa nu iti iei, iar daca o ai foarte mica nu lua intelli laughing. Am jucat cu aman2 si mi se pare mai bun kinzu

| wrApe a răspuns:

Aces mouse intelli tu crezi ca e asa de bun? Tu vezi ce firma e Microsoft o porcarie de firma. Cele mai bune sunt steelseries, razer, a4tech si logitch. Crezi ca daca SeDaN are intelli 1.1 zowie o sa joci si tu bine? Iati kinzu esti si mai ieftin si mai bun, Edward foloseste Kinzu de mult timp happy