| Ramona445 a întrebat:

Buna TPU am o mica problema si nu inteleg sad
De curand mi-am luat un nou telefon si l-am luat pe abonament adica sa imi vina credit lunar si cand sunt acasa ma joc sau ceva pe telefon imi ia din Mb de ce eu am wifi nu ar trebui sa imi ia din MB nu ajutoor. Funda

Răspuns Câştigător
| Adrian-Speed_Adrian_1990 a răspuns:

Acum nu stiu ce telefon ai dar daca ai android trebuie dezactivat pachetul de date mobile si apoi conectat la wifi. astia cu abonamentele sunt cam hoti ca sa consumi net sa platesti ceva mai mult abonamentul.