| AnneK a întrebat:

Am o problema...tocmai mi-am cumparat o cartela Frog iar cand tata a cumparat'o, i'a zis tipului de la Germanos sa incarce si 5 euro credit pe ea.Am ajuns acasa si am pus cartela Frog in telefon si nici urma de credit.cand ar trebui sa imi vina creditu' sau ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Te-a pacalit.Trebuia sa-i ceri o cartela reincarcabila si sa-ti bagi personal codul de reincarcare.Dar initial ar trebui sa aiba un credit in valoare de 5 euro, nu poate sa fie goala.Asta inseamna ca a transferat creditul de pe cartela frog pe cartela lui.
Sper ca am putut sa te ajut.Altadata nu mai lasati pe alti sa faca aceste lucruri, pentru ca poti pierde mult mai mult decat 5 euro.

| elea a răspuns:

Nu e nici un credit, nu mai astepta... tipu a luat banii. funda big grin

| AnneK explică:

Am aflat care era problema happy A fost o eroare la PC de la Germanos si nu s-a facut incarcarea si am fost a 2-a zi la ei si au reparat gresealahappy

| Kapetanosable a răspuns:

Nu te lua dupa elena, sigur trebuie sa iti vina bani!