| Raulyka a întrebat:

Am o probema..de curand mi-am downloadat Gta mamaia vice city si cand sa intru in el imi scrie asa : "Grand Theft Auto VC cannot find enough amvalibe video memory "..mentionez ca am windows 7 ultimate.dar nu am genuine..are vreo legatura genuine cu toate astea? ...si daca se poate sa imi dati un site in care pot downloada genuine..deci intrebarea este: ce trebuie sa fac cu Gta-ul.Dau funda big grin

1 răspuns:
| MrHeadshot a răspuns:

Nu ai suficienta memorie video! Placa ta video este prea mica Pentru Grand Theft Auto! Si autenticitatea Windowsului nu are nici o treaba cu jocurile! Apropo: "genuine" inseamna autentic, iar tu nu ai windows autentic, adica original si trebuie sa iti cumperi o licenta cu Product Key pentru a activa Windows-ul!