| gabrielcosmin89 a întrebat:

Buna TPU am o problema cu pc, nu stiu de ce imi da eroarea asta
cand intru in gta vice cyty,, Grand theft auto VC cannot find enough avilable video memori " si cum sa o rezolv cine imi zice i dau o funda si un vot plss big grin

Răspuns Câştigător
| TheDarkMita a răspuns:

Eroarea aia = placa video nu are destula memorie sau cv de genu da-mi niste detalii despre pc tau ca sa te asigur

| gabrielcosmin89 explică (pentru TheDarkMita):

PC meu are memorie ram 1, 13 procesorul 1, 79, si placa video 64 este DDR 1 hardul 80G service pack1 si am windows 7 pe el dar numi mere nici un joc

1 răspuns: