| Kinda a întrebat:

Mam doalandat gta vice city, si cand intru in el imi apare intro casuta : " Grand Theft Auto VC cannot find enough available video memory " am si sters din calculator, dar am memorie multa si nu stiu dc nu, mere? Va rog ajutati-ma daca puteti | FUNDITA | + | VOT|.

Răspuns Câştigător
| AlexCenurion a răspuns:

Din cate stiu eu, eroarea asta apare cand RAM-ul PC-ului tau este prea mic. Nu stiu sigur, dar nu e nimic legat de software (virusi sau alte lucruri de genul asta). Sper ca te-am ajutat macat putin. Salut si mult noroc!

5 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Video memory e legat de placa video.Ce placa video ai?

| YoBuDy a răspuns:

Placa ta video, este prea mica pentru a rula acest joc, ( de aceea iti da eroare), cumpara alta mai puternica, sau daca calculatorul este vechi... iti recomand altul...
Sper ca te-am ajutat!

| 50deBANI a răspuns:

Cred ca placa video nu nu este buna pentru gta vice city...incearca sa downloadezi alt GTA VICE CITY si sa vezi daca iti apare la fel... daca iti apare la fel descarca-ti gta san andreas sua gta 4

| AngelMuscleman a răspuns (pentru 50deBANI):

Esti si prost ma daca nu-i merge gta vice city vrei sai mearga san andreas sau 4? laughing)

| Ciocan_Valentin_1992 a răspuns:

Cauta fisierul pe care l-ai descarcat, in care ai toatedatele despre joc. Daca ai facut asta, inseamna ca atunci canda ai desarcat jocul avea virusi.