| lazarsergiu a întrebat:

Am o problema.Am in bloc un prieten care detine un router wierless si pe laptop imi palpaie un beculet care detecteaza WiFi.Cu toate ca stiu si parola si ma si lasa sa intru nu stiu cum sa ma conectez.Imi trebuie un program anume? Daca da care anume? Multumesc mult! Si nu uitati de funda!

2 răspunsuri:
| sammiess a răspuns:

Ori nu e parola buna, ori ai semnal slab.

| lazarsergiu explică:

Deci cred ca nu ai inteles.Mie imi arata beculetul de la laptop ca detectez un wierles. Cum fac sa ma pot conecta la el? Imi trebuie un program?