| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU am o problema cu cs-ul......eram pe un server si am primit EXTERMINATE-mai inseamna si Destroy? cand vreau sa intru in cs zice Fatal Error-(Wad file decals.wad doesn't have WAD3 id)si nu pot face nimic nici nu se deschide cs-ul... daca trebuie iar instalat va rog sa-mi ziceti cum si daca stiti vreun site cu cs 1.6.happyfuundaa:*Ms

7 răspunsuri:
| xF1n3Ti a răspuns:

E simplu, si eu mi s-a intamplat exact ca la tine tot ce trebuie e sa faci sa reinstlalezi cs-ul si atat bafta.

Fundabig grin

| raulrohnean a răspuns:

Descarca de aici http://maps.cs-bg.info/wad/80/decals.wad si baga in cstrike.

| anonymous05 a răspuns:

Http://download.fe ioriginal.ro/cs/clienti/lant_final.exe de aici dai click si se downloadeaza direct trebuie reinstalat cand iei extarminte ori destroy si sunt diferite depinde de lvl adminului, Bafta!

| Cosarca_Ionut_1998 a răspuns:

Asculta la mine frate, du-te in cs apoi in cstrike si cauta config.cfg si stergel.

| Cosarca_Ionut_1998 a răspuns:

Frate ia si descarca de aici si baga-l in cstrike http://maps.cs-bg.info/wad/80/decals.wad

| Bitza76 a răspuns:

Dai click dreapta pe iconita cs-ului >Propiertis>Compatibility>si bifeaza casuta Run this program in compatibility mode for: si gata...mie mi-a mers asa ca Succes!

| Codan_Mădălin_2000 a răspuns:

Dai click dreapta si dai run as administrator. Mie mi-a mers big grin