| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU am o problema cu cs......eram pe un server si am primit EXTERMINATE-mai inseamna si Destroy? cand vreau sa intru in cs zice Fatal Error-(Wad file decals.wad doesn't have WAD3 id)si nu pot face nimic nici nu se deschide cs-ul... daca trebuie iar instalat va rog sa-mi ziceti cum si daca stiti vreun site cu cs 1.6.happyfuundaa:*Ms

1 răspuns:
| crazyboy98 a răspuns:

Pai nu am jucat cs in viata mea. Dar tot stiu ca trebuie reinstalat. Cs bestial incearca. Ai mai multe versiuni acolo. Plzz FUNDA!