| Vasi_Vasile_1997 a întrebat:

Astazi, cand am vrut sa intru in cs 1.6, am intampinat o problema : "Wad file decals.wad doesn't have WAD3 id". Mai exact, ce inseamna asta? Si cum pot rezolva? Am reinstalat cs-ul, pe YT nu am gasit tutoriale de folos, doar in spaniola si alea nu au mers.

2 răspunsuri:
| Alex1234567123 a răspuns:

Din ce an ai PC-ul... Frate, unele PC-uri nu sunt facute pentru gaming! fie ele cs 1.6 sau minecraft, Sunt folosite de alte persoane de IT-isti...

| Vasi_Vasile_1997 explică (pentru Alex1234567123):

Nu, man, faza e ca dintr-o data, dupa ce m-am jucat, am iesit din cs, am dat sa intru iar si mi-a aparut asta random. Pana atunci, jucasem. Imi merg jocurile. Am cs freakz, pe alt cs pot juca, doar la asta, dintr-o data a inceput sa faca asa.