| BolonitZze a întrebat:

Am o problema cu Samsung Galaxy S2 plus. Cand joc fruit ninja si lovesc mai multe fructe mi se blocheaza si nu mai am ce sa ii fac. Cum rezolv problema?

4 răspunsuri:
| ITHelper a răspuns:

Cica sa intri in task manager rolling on the floor (pe TELEFON), ceea ce trebuie sa faci este ca atunci cand intri in ceva, su nu iesi pur si simplu de pe acel buton, sa iesi din el (de ex. la joc dai exit nu apesi pe butonasul ala de jos care ti-l baga in "bara"), si daca nici asa nu merge dai un reinstall la aplicatiewinking
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| angi_4331 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa dezinstalezi aplicatia, pentru ca cele ca fruit ninja ingreuneaza procesorul, chiar si la un s2.Am si eu aceeasi problema si pe Ipod touch, si pe Optimus One, sacadeaza pana si widgeturile de pe ecran. Sper ca te-am ajutat...

| marginean_9707 a răspuns:

Intri in task manager si orpesti aplicatile care nu iti sunt folositoare, iti sacadeaza deoarece ramii sunt folositi

| marginean_9707 a răspuns (pentru marginean_9707):

Nu la toate e task manageri, ai in setari, aplicatii si ai acolo aplicati care ruleaza, vezi de care nu ai nevoie si le opresti si o sa iti mearga!