| Alexandraa171 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu,cand vreau sa intru in control panel in uninstall imi da o eroare ceva in genul:explorer.exe error, si ma scoate din toate programele.Nu stiu de ce imi da eroarea asta dar va rog sa ma ajutati(am windows 7).

Răspuns Câştigător
| catalin542000 a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi windows 7 ca sa-ti mearga sau poate sa nu mearga din cauza ca ai dick C unde ai instalat windows 7 plin golestel sau instaleaza windows 7. Sper ca te-am ajutat SUCCES.
Funda?