| OliClaudiu a întrebat:

Buna TPU am o problema cu placa audio am instalat drivere de pe net ca nu mai am CD original si nau mers sa instalat tot nu mi-a recunoscut placa audio am loat Driver Robot si mia gasit aceleas drivere audio realtek audio ac97 driver le-am instalat din nou sa instatlat fara erori si tot nu imi apare langa ceas nici iconita de sound si nici iconita de la realtek ma poate ajuta cineva ofer funda. mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu...Aceeasi placa am si eu si alte chestii
Incearca Driver Pack Solution12(3-4gb)... Are mii de drivere de toate tipurile.
Crede-ma merita descarcat. Pc-ul meu merge struna acum
Sau pune winows7 si nu ai nevoie de drivere, dar daca e piratat nu te sfatuiesc, ca s-ar putea sa te treezesti cu mascatii pe la usa!
Bafta!