| Ramy_1809 a întrebat:

Stie cineva de ce avatarul de la mess-ul meu se vede gri? orice poza as pune? am reinstalat si mess-ul dar tot la fel e...

Răspuns Câştigător
| Diana_6484 a răspuns:

Aceeasi probleme o am si eu. totul e de la yahoo are cateva defectiunihappy

6 răspunsuri:
| MaditsSaaa a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, nu stiu de la ce e sad

| adrian062 a răspuns:

Cuvantul "virus" iti spune ceva? Al meu colcae de virusi si nici nu mai merge sa intru pe mes dar sa mai pun avatarlaughing...

| adrian062 a răspuns:

Poate la voi asta ar fi cauza, insa la mine...cu siguranta nu.

| geograful a răspuns:

E de la yahoo! am auzit ca cei de la yahoo umbla la setari... asa mi se intampla si miestraight face

| Ramy_1809 explică:

Sper sa se rezolve curand...credeam ca e ceva in neregula.la mine in calculator.multumesc de raspunsuri:*

| Ramy_1809 explică:

Poate iti reinstalezi si tu windowsul si scapi de problemawinking