| anonim_4396 a întrebat:

AM o problema. Eu am instalat in pc versiunea 327.23 a driverului de la nVIDIA. * EU AM NVIDIA GT 610m *. Cand imi instalez noua versiune (334.89), joc un joc aproximativ 2 minute si dupa imi da BSOD ( Blue Screen ). Eu pot sa dau restore la calculator si sa ma intorc la versiunea veche, dar as dori sa pot rezolva aceasta problema. Are cineva un fix?

Răspuns Câştigător
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Descarca de aici driverul tau vechi.

http://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/66702/en-us

Este clar ca nu suporta ceva mai nou configuratia ta.

FUNDA?