| Transilvanio a întrebat:

Buna TPU
Am o problema in legatura cu comunicarea pe skype:
Ceilalti prieteni cu care vreau sa vb nu ma aud,iar eu nu stiu daca este vina de la microfon sau de la calculator
Am luat doua perechi de casti second cu microfon,iar cu ambele este acelasi rezultat
Imi puteti spune ce pot sa fac pentru a vedea de unde este problema, ca nu vreau sa imi iau o alta pereche de casti degeaba?(ce setari ar trebui sa fac din calculator?)
OFER FUNDA pentru raspunsul care ma ajuta!

1 răspuns:
| AdyXtr a răspuns:

Uita-te in setarile skype si pune optiunea pentru microfon(incearcala pe toate), asa am avut si eu o problema.
Bafta