| MicutzulIngerasz a întrebat:

Hei la counter strike cineva tot imi zice sa ii zic niku si parola sa-mi dea admin.dar nu stiu cum sa-i dau adica intru in ks si intru direct pe sv...ce sa fac/? tot imi cere ca sunt foarte bun.dar nu stiu cei aiahappy va rog ajutati-ma cel mai bun raspuns are vot + fundita promithappy

Răspuns Câştigător
| ExtraBass a răspuns:

Ii spui Nick'ul tau cu care joci cs, Parola care vrei sa o ai de exemplu "counterstrike" sau orice si dup aceea dupa ce zice el scrii in consola setinfo _pw "si parola aleasa de tine"... FUNDA?

1 răspuns:
| bLacKbaLL a răspuns:

Hey! ca id dai numele tau din joc happy iar la parola dai o parola de a ta pe care trebuie sa o pui cand intri pe server cu numele ala pentru a se evita situatii in care 1 stie ce nick are adminu si isi pune numele si gta are admin happy de asta se pune parola. trebuie sa il intrebi pe admin cum faci sa iti pui parola era ceva cu setinfo dar depinde de la server la server