| ValutzZza a întrebat:

Am o problema la Lunaris-Online. Am descarcat clientul cel nou 2013 si cand intru in folder am 2 chestii cu windows xp sau 7 si eu am windows XP am dat pe patch si dupa amd at si pe windows xp si imi apare asta : False Version for that Windows Version! Please use the Other executable to start! Ajutor plz! Dau funda Va rog! Uitati si idul meu ValutzZza_dulcik daca vreti ma puteti ajuta prin team!

5 răspunsuri:
| whaynot7 a răspuns:

Ai incercat sa il deschizi prin windows 7, sa-r putea sa nu aiba nici o legatura startaru xp cu cel de 7

| ValutzZza explică (pentru whaynot7):

Tot nu mergecrying

| whaynot7 a răspuns (pentru ValutzZza):

Atunci nu stiu, e o prostie ce au facut ei, cu 2 startare, era mai bine pe unul singur! clientul ve3chi nu-l mai ai, sau nici ala nu mai merge?

| ValutzZza explică (pentru whaynot7):

Nu-l mai am

| ValutzZza explică:

Nu merge nici cu 7^^