| BlackNinja a întrebat:

Buna TPU.Am o problema la metin2 RO.Cand deschid patcherul primesc o eroare din cauza netului foarte slab(Vodafone).Ce as putea face? FUNDAaAaAaAaAaA

Răspuns Câştigător
| WUB a răspuns:

Schimbă netul sau sună la ei, asta este tot ce poți să faci, am avut și eu net pe stick și până nu m-i l-am schimbat a fost jale.

| BlackNinja explică (pentru WUB):

Daca sun la ei ce pot sa le zic ca sa faca netu sa mearga mai bine ca abia prind 15 kb/s? Si mai multi bani sa le dau nu merita...

| WUB a răspuns (pentru BlackNinja):

Bani trebuie s[ le dai pentru net mai mare, foarte mic ai netul!
Eu am 50 GB pe secunda, schimba-l cat mai repede!