| xTreMFightx a întrebat:

Am o problema la PC mai bine spus la ecran! nu stiu dc imi apar niste dungi vrerticale pe ecranul Pc-ului de culoare verzi si rosi! Am incercat sa misc mufa si sa imi schimb placa video dar tot nu merge!
Tin sa anunta ca, cateodata nu apar!
nu stiu ce sa fac! Help Mee! Dau FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Schimba monitorul

| Axys a răspuns:

Sal.soate place video din pc si baga monitoru direct pe placa de baza, direct il pui pe placuta video al placi de baza verifica si daca tot asa arata inseamna cai monitorul...de vina!
ai grija

| Tr3eaTxGh3osT a răspuns:

Pff ce placa video ai instaleaza placa video du-te pe nvidia.com sau intel.com sau atiradeom sau sait de drivere pentru placa ta si bagati si daca nu merge cum a zis si bogdan schimbati monitoru