| treipuncte a întrebat:

Funda! mi-o aparut niste dungi rosi pe ecran la monitor. de la ce sa fie? placa video sau de la monitor?

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Pixelii ecranului s-au ****t. Iti trebuie alt monitor, am avut aceeasi problema.

6 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

laughingE de la monitor sigur ori s-a intamplat ceva inauntru ori incearca sa schimbi cablul care este conectat la inprimanta...

| moschus a răspuns:

De la monitor daca este LCD

| ยςα a răspuns:

Placa video. instaleaza windowsu si daca nu merge schimba monitoruhappy

| marynela_6230 a răspuns:

Daca tii boxele langa monitor e clar: schimba monitorul si nu mai tine boxele langa el...sau muta boxele si vezi daca isi mai revine monitorul

| ioana_7606 a răspuns:

Ai virusi.

| Whisper_7948 a răspuns:

Incearca sa te joci la culorile de la monitor sa dai cuoare inchisa(negru) si daca linia rosie persista e de la monitor... daca dispare e posibil sa fie si de la placa.