| Chiorix a întrebat:

Bună TPU.Am o problemă la Youtube.Cand intru la videoclipul meu apare că videoclipul are 5 vizionări. Iar cand dau click pe videoclip apare doar o vizionare.De ce apare aşa?

5 răspunsuri:
| Căƚăʅιɳ a răspuns:

1.Poi poate asa e! 2. Daca nu incearca sa stergi cookies la youtube din istoric.
3.Sau poate e din cauza browserului incearca sa trimiti un feedback la dezvoltatori

| Chiorix explică (pentru Căƚăʅιɳ):

Păi şi cum şterg cookie-urile?

| Căƚăʅιɳ a răspuns:

La Chrome Stiu:
Setari->Istoric->Bifezi doar Goliți memoria cache si dai Sterge datele de navigare

| TheDarkMita a răspuns:

Cred ca e din cauza ca te-ai uitat tu de 5 ori la videoclip si de asta apare ca sunt 5 vizionari dar youtube nu tine cont de vizionarile tale rezulta ca doar tu vezi ca ai 5 vizionari...

| Chiorix explică (pentru TheDarkMita):

Nu m-am uitat eu.Dar lasa ca s-a rezolvat happyCred ca era de la ei.