| Uvuvwevwevwe a întrebat:

Am o problema mi-am descarcat un hack pentru metin2 si avea cam in jur de 1.6MB si l-am deschis si mi-a aparut chestia aia care apare cand instalezi ceva apoi, am dat run. Pe urma nu mi-a aparut nimic si am auzit ca KeyLogger-ul e cam asa dar eu am avut antivirusul pornit. Este vreun risc sa fi luat ceva virus gen KeyLogger dar mai performant?

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Daca cumva ai avea cea ce este imposibil scaneaza cu Refog Free Key Logger.http://download.chip.eu/ro/Free-KGB-Key-Logger-7.0.3_124497.html