| anonim_4396 a întrebat:

Am revenit din nou cu o problema sad
Mi-am instalat acum ceva timp PhotoShop CS6 [am avut si CS5] si a mers cateva zile,poate o saptamana,nu mai stiu sigur,si cand am vrut sa il mai deschid,nu a mai mers sad
Ce sa fac sa imi mearga din nou? Cineva mi-a spus sa il mai instalez odata,am facut asta,dar degeaba. Poate ma poate ajuta cineva, caci am mare nevoie sad Multumesc anticipat happy

2 răspunsuri:
| Adnosius a răspuns:

Poate ai luat unul demo, care nu e full si merge doar o perioada de timp, nu permanent.Eu ti-as propune sa downloadezi altul.

| Lil2828 a răspuns (pentru Adnosius):

Ma poti ajuta cu un link? unul care sa mearga? sad