| miror a întrebat:

,am si eu o intrebare.:a inceput sa mi dispara sageata de la mouse de pe ecran,,,ce se intampla,, apare si dispare..si de multe ori nici nu stiu unde e, cum pot repara?

Răspuns Câştigător
| Lucian_Luci_1997 a răspuns:

La laptopuri se mai intampla ca pe touchpad sa cada firmituri pe paine etc. care sunt asemanatoare pielii si iti duc cursorul in orice directie asa ca ar trebui sa il cauti pe la marginea ecranului

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| miror explică:

Ideea este ca o vad dar clipeste f mult si dispare ..si dupa nu stiu unde e.

| catalyn315 a răspuns:

Si eu cand am vreun joc in bara imi dispare sageata. incearca sa o cauti in stanga sus in coltul ecranului. bun? happy