| miror a întrebat:

,am si eu o intrebare.:a inceput sa mi dispara sageata de la mouse de pe ecran,,,ce se intampla,, clipeste,, apare si dispare..si de multe ori nici nu stiu unde e, cum pot repara? dau funda. scuzati categoaria

Răspuns Câştigător
| bububogdan a răspuns:

Shimba mausul si vezi daca face la fel daca nu e mausul tau defect daca face tot la fel intra la setari keyboard and mouse funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca s-a defectat mausul. Eu am avut unul cumparat deja cu un fir rupt si cam tot asa facea.

| Didi13xx a răspuns:

Mi sa mai intamplat da cred cai din cauza mausului big grin