| Warw723 a întrebat:

cand vreau sa vad ceva pe youtube tot ecranu, merge foarte greu, are 360p si tot greu merge. Si am viteza de net de 2 mega pe secunda. Ce pot face sa pot vedea videoclipu pe tot ecranu?

Răspuns Câştigător
| UcyGaTo2RuL a răspuns:

Uite care e problema ta..nu e vorba de 360 pixeli sau de viteza la net, este vorba ca tu ai placa video prea mica pentru a suporta un video. Fundita?

1 răspuns:
| Warw723 explică:

Ucygati2rul problema este ca mi-a mers fullscreen pana acum. Si de odata nu m-ai merge