| razvan3392 a întrebat:

Buna tpu.Am si eu o intrebare.Mi-am cumparat jocul Dead by daylight si nu imi merge, merge intr-un fps.Am toate specificatiile care trebuie pentru joc. AMun i5, placa video geforce gtx 1050 si 8 gb ram.Va rog ajutati-ma repede!

3 răspunsuri:
| Fly2Sky a răspuns:

Incearca reinstalarea jocului. Componentele sunt foarte bune pentru acest joc ...pentru majoritatea jocurilor ..incearca sa schimbi cate ceva pe la setari

| razvan3392 explică (pentru Fly2Sky):

Ok incerc dar daca nu merge si asta?

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Poate trebuie sa faci update la placa video. Nici mie nu a vrut sa-mi mearga call of duty ultimul si inca un joc tot nou pana nu am facut update.