| biancaradoi a întrebat:

am si eu o problema cu Google...Cand accesez de cateva ori google, dupa nu imi mai merge imi scrie ca Google instant nu este disponibil si apoi imi apare "pagina alba". Stiti care ar putea sa fie cauza? Multumesc.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eroare google... poate sa tina si de viteza scazuta de net
eu iti recomand sa dezactivezi google instant.e destul de enervant si pentru cineva cu viteza de net ametitoare
pentru a o dezactiva!
Apesi pe optiuni *dreapta sus, sub forma de surub * -setari de cautare -google instant-Nu doresc să utilizez Google Instant-salvare preferinte

| biancaradoi explică (pentru Apache):

Poti sa imi mai explici o data cum sa procede, partea cu "dreapta sus, sub forma de surub"? Ms.

1 răspuns: