| lRafael a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul, am observat ca atunci cand ma joc si am laptopul conectat la incarcator, incepe sa im frameze jocul, dar cand il scot de la incarcat merge perfect, ce se intampla? Probabil de la windows 10 care nu prea este compatibil cu jocurile? Dau funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa iti instalezi Windows XP, eu cu Windows-ul respectiv nu am avut niciodata probleme cu jocurile.

| lRafael explică (pentru LonelyLoner92):

Probabil o sa incerc windows 8.1, dar crezi ca de la windows e problema, nu?