| D33vill a întrebat:

Am o problema cu laptopul și nu ii dau de cap, de câte ori ma joc pe el și îl bag la încărcat merg jocurile in reluare, dacă îl scot de la încărcat merg perfect. Vreo rezolvare? Ideea e ca problema e tocmai invers fata de cum fac majoritatea laptopurilor, normal când este scos de la încărcat ar trebui sa se miște mai greu in jocuri și când e la încărcat sa se miște mai bine, este un Hp cu gtx 1050 8 gb rami ddr4 și i5 7500hq, laptopul este dedicat gamingului, poate fi din încărcător sau vreo opțiune prin Windows? Menționez ca a facut așa cu doua Win diferite

3 răspunsuri:
| ŢuţuianuRăzvan a răspuns:

E ceva ilogic in toata treaba asta, incerarca sa dai un restart complet la calculator si salveaza-ti fisierele importante. Sau reinstaleaza jocurile

| D33vill explică (pentru ŢuţuianuRăzvan):

Am schimbat windows-ul de 2 ori am șters complet și jocuri și tot degeaba

| D33vill explică (pentru ŢuţuianuRăzvan):

Da este foarte ilogic dar asta se întâmpla dacă vrei îți pot da video pe wap.