| suntperfect a întrebat:

am o problema in legatura cu un laptopul meu dar as putea spune cu toate laptopurile. Deci problema este ca atunci cand ma joc pe laptop, de exemplu gta 5, merge mai greu jocul cand ma joc cu laptopul pe baterie decat cand este conectat incarcatotul.
Cum as purea sa fac sa merga la fel de de bine jocurile cum merg atunci cand am laptopul la incarcat, doar ca laptopul sa ruleze pe baterie.
Exista vreo setare sau ceva?
Va rog mult, dau fund!

3 răspunsuri:
| Tornada5786 a răspuns:

Te duci in control panel, power options, si il dai la high performance.

| suntperfect explică (pentru Tornada5786):

Merge mai bine dar nu la fel ca atunci cand este pus la incarcat.

| Tornada5786 a răspuns (pentru suntperfect):

Nu poate sa mearga la fel de bine ca atunci cand este incarcat cred.