| TakeMeHome a întrebat:

Bună TPU!
Nu de mult timp, am observat, atunci când mi-am deschis laptopul, că s-a schimbat tipul acela de Windows 7 și acum este tot Windows 7 dar nu este la fel cu cel dinainte. Aaa, da... am laptopul de o săptămână dar merge perfect și este încărcat... Deci, care ar fi problema și cum aș putea s-o rezolv? Mersiii, FUNDĂ mare mare mareee!happy

Răspuns Câştigător
| NykuMjFan a răspuns:

Gata am gasit, dar nu sunt sigur ca va merge, asta doar sa previna alte update-uri. Daca vrei sa opresti toate actualizarile mergi la Windows update in control panel si da-i Turn Off. Nu stiu daca va reveni la normal, dar nu te va mai intreba de alte update-uri