| adyiSAMP a întrebat:

Buna TPU am si eu un forum pe(forumgratuit.ro) si am facut niste categori si vreau ca la niste categorii membri sa nu poata folosi butonul New Topic sa creeze un topic sa ii apara decat Reply to this topic adica sa scrie in topicurile fcaut de mine (admin) va rog mult un tutorial ceva sau cum sa fac sa apara va rog mult dau funda mersi

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti faci forumul pe www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit. Si in plus, ai si forum.ucoz.ro unde gasesti ajutor la nevoie.