| SpEed07 a întrebat:

Mi-am facut un forum de pe ForumGratuit.Ro! Si la titlu,nu acolo la titlul paginii,la ala de sus de sus,in care scrie asa: "Forum gratuit:RedCs" si vreau sa il fac sa scrie doar :"RedCs"! Cum fac? Si mai e ceva! Cand dau Administrator sau Moderator,user-ul promovat nu este Moderator sau Admin,adica scrie acolo ca e Administrator, dar nu poate face ce fac eu! Cum fac sa schimb titlul si sa mearga rangurile? FUNDA! Garantat!

2 răspunsuri:
| WindTechArt a răspuns:

Da-mi si mie link catre forumul tau gratuit si am sa vad ce pot face eventual sa iti dau cateva sfaturi.

| SpEed07 explică (pentru WindTechArt):

A trecut de mult timp intrebarea, am rezolvat-o de mult