| lalasome a întrebat:

Am sims 3 original din magazin si l am dezistalat ca nu mai mergea bine si acum l am instalat la loc si cand ii dau sa intaleze merge ce merge si se opreste si imi zice error chaces sunset valley. objectCache? Ajutati ma! Funda; X

5 răspunsuri:
| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Pai, ori este zgariat rau CD-ul, ori nu e original

| lalasome explică (pentru RKKrosomCorLeone):

Pei l am cumparat de la diverta si era sigilat tot ce vreiwinking

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru lalasome):

M-am gandit... eroarea aia este fiind ca lipseste acel fisier! Si daca lipseste acel fisier important nu merge jocul! Adica, acel CD pe care il ai nu are toate fisierele si el instaleaza ce are! Asta este raspunsul! Poate fii piratat!

| lalasome explică (pentru RKKrosomCorLeone):

Pei prima data cand l am instalat a mers si m am jucattonguesi acum nu mai merge!

| RKKrosomCorLeone a răspuns (pentru lalasome):

Poate ai sters tu ceva din greseala, descarcati l dupa net