| bubulina108 a întrebat:

Am si eu o problema cu Sims 3. Am CD original si incerc sa reinstalez jocul dupa ce l-am dezinstalat.
Se incarca de tot si apoi imi da o eroare de 4 ore la aceeasi chestie: C:\...\Electronic Arts\The Sims3\Caches\Sunset Valley. objectCache. Astept sa se incarce de ieri dimineata de la ora 10. Pe langa asta l-am lasat si peste noapte, dar nu sa incarcat. Ce ma fac?

4 răspunsuri:
| Robert a răspuns:

Poti incerca altfel.Dezinstaleaza-l dupa care dai o defragmentare la partia C. Poti defragmenta asa :clik dreapta pe Local DisckC /propietati/tools si defragmentare.

| SimsClub a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme cu fisierul mentionat. Ai dvd-ul zgariat? Poti face o imagine a DVD-ului sau descarci una de pe net, pe care sa o folosesti la instalare (introduci serialul original pe care il ai) si vezi daca problema mai apare.

| availablehandyman a răspuns:

Mi-s-a intamplat si mie asa trebuie sa stergi din C Electronic Arts pentru a putea sa isi faca din nou folderu ala ca de aia face figuri d'astea! si d-paia instaleaza-l

| bubulina108 explică:

A facut deja acest lucru si in C: si in D: si l-am defragmentat inainte sa incerc iar si am facut si curatenie sa incapa sa nu apra erori sau ceva si cand vad! offf angry