| Cosmin_Iulian_2000 a întrebat:

am steam on si nu imi iese steam id de 8 cifre.Devine enervant sa stii ca nu iti iese de 8 cifre si cand ma mai baneaza adminii astea care nu au nici o treaba cu jocul si le arat steam-ul meu spun ca e fake sau e a altcuiva :l.Ce pot sa fac... uitati aici steam id-ul meu STEAM_0:0:2300384 | Romania.am ip dinamic oare e din cauza asta?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Arata-le dovada ca ai CS-ul cumparat in libraria contului tau de STEAM. Fa un printscreen si arata imaginea... Cand caut si eu steam id-ul tau, nu il gaseste, spune ca nu exista