| DaniAlin a întrebat:

Am un canal de YouTube, pana acum am filmat cu bandicam, am vrut sa filmez cu OBS, totul ok, inrrcistreaza sunetul, fara lag, dar daca opresc filmarea si ma uit la clip, tot clipul arata doar primul cadru cand am pornit filmarea, dar sunetul se aude.
Ce pot sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Te sfatuiesc sa folosesti alt program, mie una imi merge perfect, este pe telefon. VivaVideo, sau mai este Live on youtube la fel aplicatie, unde poti fi live cu alte persoane, sau live pe canalul tau. sper ca te-am ajutat. Pupici :*

| DaniAlin explică (pentru Mia999):

Multumesc, voi incerca cu alt program, daca nu mai primesc raspunsuri iei funda.

| DaniAlin explică (pentru Mia999):

VivaVideo este aplicatie pentru telefon?

| Mia999 a răspuns (pentru DaniAlin):

Da