| asfhss a întrebat:

Am un laptop cumparat de la Altex cumparat acum 6 luni si garantia dureaza 1 an. Ma pot duce sa imi curete cooler-ul si ventilatorul de praf?

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Ai putea sa ii suni sau sa-i intrebi la casa desi nu cred ca e asa greu sa il cureti singur

| asfhss explică (pentru Rockat):

Pai nu e dar daca il desfac cade garantia...

| Rockat a răspuns (pentru asfhss):

Atunci cea ami buna solutie e sa-i intrebi

4 răspunsuri:
| asfhss explică:

Multumesc astazi o sa imi trimita laptopul in garantie si trebuie sa am la mine laptopul, driverele, incarcatorul si cutia, bine ca le-am pastrat happy

| TheClassyCat a răspuns:

Mai bine Te duci la fata locului si ii intrebi daca accepta le lasi laptopu sa til curete