| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU
am un laptop Dell Inspiron 9300, tocmai am instalat windows 7 (32 bit ) si nu gasesc drivere pentru placa video - Nvidia GeForce 6800, am incercat mai multe drivere dar la instalare imi da eroare sad
Va rog ajutati-ma cu un link ceva...dau funda plus o berewinking

4 răspunsuri:
| Xenoverse a răspuns:

Instaleaza windows pe x64

| Domino2018 a răspuns (pentru Xenoverse):

Nu stiu ce sa zic! abia am gasit pe 32 bit daca instalez pe 64bit nu cred ca imi permite laptopul, si nici nu le-as gasi sad

| alecs4900 a răspuns:

Instaleaza Everest si vei vedea toate driver-ele de pe laptop-ul tau

| Domino2018 a răspuns (pentru alecs4900):

Chiar daca in device maneger nu afiseaza ...este vorba de placa video dedicata, iar pe site producatorului nu gasesc pentru windows 7 x 32 bit sad