| Mirabella95 a întrebat:

Am un smart tv de la celcus. Insa browserul pe care il are nu are acel buton de "x". Are refesh, si back. Cand vreau sa vad un film online ati observat ca atunci cand dai click sa vezi filmu apare o reclama si te directioneaza pe alt site care trebuie sa ii dau "x" si sa ma intorc pe pagina dorita. Acest browser neavand butonul de "x" practic mi se afiseaza alt site cu reclama de exemplu la poker si nu pot iesi de acolo sa ma intorc pe pagina dorita. Iar cu cel de back efectiv se reincarca pagina. Va rog sa ma ajutati daca exista vreun browser care ar merge descarcat sau daca stiti vreun site care nu pune reclame arunci cand vad filmul. Dau funda. Multumesc

1 răspuns:
| Cîmpeanu_Dan_1993 a răspuns:

Dacă știe cineva răspunsul ma interesează și pe mine... big grin merci!