| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am un telefon Samsung s3neo si l-am cumparat cu versiunea android 4.4.2. Intrebarea este: este posibil sa imi fac update la ultima versiune android? Daca da cum? Lol sorry nu prea sunt cu astea xD dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Alin_Spanu_1997 a răspuns:

JustLove23 nu a spus nimic de versiunea 6.0. tu ai 4.4.2, daca o sa-ti vina update la el, nu inteleg care ar fi motivul sa nu-i dai update. Cum dai update la un android? Setari - General - setari confidentialitate sau cum ai tu scris ( depinde de telefon ) si ai acolo Actualizare Software ( inainte de asta, nu uita, 50% bateria pentru ca telefonul tau e slab si sa fii conenctat la net, ca altfel n-are cum sa-ti descarce fisierele ) o sa-ti faca o diagnoza sa vada daca ai vreun update de dat, sau daca ai ultima versiune instalata. Gesund zu sein!

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Versiunea 6 a androidului nu este suportata de acest telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci si tie Rareswinking