| Tunea_Gabriela_1997 a întrebat:

Cum sa ii dau update la android? Eu am versiunea 4.4.2 si as vrea 5.0.1 happy multumesc :*

Răspuns Câştigător
| h3llboy666 a răspuns:

Necesita unele programe in telefon+ un PC. Recomandarea mea este sa te duci la un serviceGSM si sa ceri acolo un update la android. Acuma depinde si de tipul telefonului si daca este compatibila vresiunea de android mai mare. S-ar putea sa iti mearga mai greu telefonul sau chiar de loc.

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

1 Trebuie ca modelul sa aibă update
2 Daca nu are si ti mult sa ai 5.0 pui cyanogenmod
3 Specifica modelul data viitoare

| LaccboGaming a răspuns:

Uita-te tutoriale pe youtube la telefonul tau cum sa adaugi cyanogen mod.

| h3llboy666 a răspuns:

Sau incearca asa: setari>>>despre telefon>>actualizare sistem.