| NicEbOy a întrebat:

Salut de curand am downloadat o tema pentru windows xp si am instalato cu succes m-am dus in c, windows, resources, themes si am pus tema acolo si functioneaza toate in afara de background am incercat o gramada de modalitati de a aplica si bacgroundul cand selectez tema acea.
Cum fac? am dat clic dreapta pe desktop, proprietati si la aperance am selectat-o si tot fara background e am dat si la tabul Themes si tot asa.
Cum dau sa-mi aplice si backgroundul o data cu tema

1 răspuns:
| MaryNepotu a răspuns:

Nu am inteles nimic... daca te ref la imaginea de pe desktop pune una de pe net asa am facut iop am luat o tema si nu imi baga imagine ramanea alb si am pus un walpaper! BAFTA