| George754 a întrebat:

as vrea o parere despre sistemul urmator-amd ryzen 5 1400 3.2/3.4GHZ 8GD4 1tb gtx 1050 2gb as vrea sa stiu daca poate rula jocurile gen pubg la 60 fps cu grafica pe low ori mediu. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Bandit06 a răspuns:

Va fi capabil sa duca majoritatea jocurilor cu setari medium-high 100%. Pubg-ul il va rula in 60+ pe medium-high.

| AnoMg a răspuns:

Poti linistit/a sa rulezi aproape orice joc, poate si cu setari mai bune.Am 1050 si e super!